نرم افزار آنتروپی(Entropy)

این نرم افزار توسط تیم مشاوره مدیریت و با هدف کمک به دانشجویان و پژوهشگران تهیه شده است

از آنجایی که خطی مشی تیم مشاوره مدیریت آموزش دانشجویان و پژوهشگران و توانمند کردن آنها برای انجام فعالیت­ های پژوهشی خود می ­باشد. بنابراین تیم مشاوره مدیریت برای خریداران محصولات خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه مربوط به فایل خریداری شده استفاده نمایند.

  • هزینه تدریس و مشاوره هر جلسه توسط مدرسان(لیست اساتید تیم مشاوره مدیریت) تیم مشاوره مدیریت در حدود ۱۰۰ هزار تومان می باشد در حالی که شما با خرید این محصول می­ توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در مورد روش آنتروپی استفاده نمایید(هدف تیم مشاوره مدیریت آموزش و توانمند کردن شما می باشد تا بتوانید مسائل خود را خودتان حل نمایید).
  • شما اگر بخواهید تحلیل مساله خود را به فرد یا سازمان­ های دیگر واگذار کنید باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید در حالی که خود شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی کلیه مسائل خود را در طول تحصیل و پس از آن حل نمایید. 
  • روش آنتروپی(Entropy) به گونه ای در اکسل کد گذاری شده است که با وارد کردن داده های مساله خود در عرض چند ثانیه کلیه محاسبات روش آنتروپی به صورت اتوماتیک حل می شود.
  • کار با نرم افزار نیاز به هیچ گونه آموزشی ندارد. در ادامه فیلمی از نحوه حل یک مثال با استفاده از نرم افزار ارائه شده است.
  • نرم افزار تنها بر روی یک سیستم فعال می شود(در صورت نصب مجدد ویندوز، نرم افزار مجددا قابل نصب است).
  • نرم افزار قادر به حل مسائل تا ابعاد ۴۰ در ۴۰ می باشد(تجربه چندین ساله اساتید و کارشناسان تیم مشاوره مدیریت نشان داده است که مسائلی که در مقالات و پایان نامه ها مطرح می شود بعدی کمتر از ۴۰ دارند بنابراین به احتمال بسیار زیاد شما هرگز با مسائلی بزرگتر از این ابعاد مواجه نخواهید شد).
  • در صورت ارائه نسخه جدید نرم افزار، نسخه جدید به صورت رایگان در اختیار خریداران نسخه قبلی قرار خواهد گرفت.

نکته) توجه داشته باشید که ما کلا یک روش آنتروپی شانون بیشتر نداریم بنابراین اگر احیانا مفاهیم نرم افزار با مفاهیم منبعی که مطالعه می کنید تفاوت دارد تنها به خاطر تفاوت در ترجمه واژگان است و کلیه مراحل محاسبات کاملا در همه منابع یکسان است و خروجی یکسانی ارائه می کند. در صورت نیاز می توانید منبع خود را ارسال کنید تا مشخص کنیم که هر یک از خروجی های ما معادل کدام رابطه در منبع شماست(خیالتان آسوده باشد که آنتروپی همان آنتروپی است)

 فیلم آموزش نحوه حل یک مثال کاربردی با استفاده از نرم افزار

آنتروپی

 

برای دانلود فایل آموزش طراحی پرسشنامه آنتروپی اینجا کلیک کنید

نرم افزار آنتروپی(Entropy) – نرم افزار آنتروپی(Entropy)-نرم افزار آنتروپی(Entropy)-نرم افزار آنتروپی(Entropy) – نرم افزار آنتروپی – نرم افزار آنتروپی – نرم افزار آنتروپی – نرم افزار آنتروپی – نرم افزار آنتروپی – نرم افزار آنتروپی