نرم افزار محاسبه نرخ ناسازگاری به روش گوگوس و بوچر (Gogus and Boucher)

این نرم افزار توسط تیم مشاوره مدیریت و با هدف کمک به دانشجویان و پژوهشگران تهیه شده است

از آنجایی که خطی مشی تیم مشاوره مدیریت آموزش دانشجویان و پژوهشگران و توانمند کردن آنها برای انجام فعالیت­ های پژوهشی خود می ­باشد. بنابراین تیم مشاوره مدیریت برای خریداران محصولات خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه مربوط به فایل خریداری شده استفاده نمایند.

  • هزینه تدریس و مشاوره هر جلسه توسط مدرسان(لیست اساتید تیم مشاوره مدیریت) تیم مشاوره مدیریت در حدود 100 هزار تومان می باشد در حالی که شما با خرید این محصول می­ توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در مورد نحوه محاسبه نرخ ناسازگاری پرسشنامه های مقایسه زوجی فازی استفاده نمایید(هدف تیم مشاوره مدیریت آموزش و توانمند کردن شما می باشد تا بتوانید مسائل خود را خودتان حل نمایید).
  • شما اگر بخواهید تحلیل مساله خود را به فرد یا سازمان­ های دیگر واگذار کنید باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید در حالی که خود شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی کلیه مسائل خود را در طول تحصیل و پس از آن حل نمایید. 
  • روش گوگوس و بوچر(Gogus and Boucher) به گونه ای در اکسل کد گذاری شده است که با وارد کردن داده های مساله خود در عرض چند ثانیه کلیه محاسبات به صورت اتوماتیک انجام می شود.
  • در ادامه فیلمی از نحوه حل یک مثال با استفاده از نرم افزار ارائه شده است.
  • نرم افزار تنها بر روی یک سیستم فعال می شود(در صورت نصب مجدد ویندوز، نرم افزار مجددا قابل نصب است).
  • نرم افزار قادر به حل پرسشنامه های مقایسه زوجی تا ابعاد 15 در 15 می باشد(همانطور که می دانید از نظر علمی امکان مقایسه زوجی بیش از 7 تا 8 عامل با هم ممکن نیست و در صورتی که تعداد عوامل بیشتر از 7 تا 8 عامل شود ذهن انسان نمی تواند مقایسات را به درستی انجام دهد و این امر منجر به نرخ ناسازگاری بالا می شود. به همین منظور در متون علمی توصیه شده است که تعداد عوامل در پرسشنامه مقایسه زوجی نباید بیشتر از 7 تا 8 عامل باشد. هر چند تجربه چندین ساله اساتید تیم مشاوره مدیریت نشان داده است که بیش از 80 درصد از پرسشنامه های بالای 5 عامل ناسازگار می شوند. با وجود این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که پرسشنامه های با ابعاد 15 عامل را نیز محاسبه می نماید.
  • در صورت ارائه نسخه جدید نرم افزار، نسخه جدید به صورت رایگان در اختیار خریداران نسخه قبلی قرار خواهد گرفت.

از آنجایی که برای تبدیل اعداد قطعی به فازی روش ها و جداول تبدیل مختلفی وجود دارد و هر یک از پژوهشگران در محاسبات فرآیند تحلیل سلسله مراتبی فازی خود ممکن است بنا به شرایط از جدول متفاوتی استفاده کنند به همین منظور نرم افزار به این فرمت(در دو فایل مستقل) تهیه شده است. زیر در اینحالت فرقی نمی کند که جدول مقایسات زوجی قطعی شما بر اساس چه جدولی فازی شده است. شما با وارد کردن ماتریس اول در نرم افزار اول و ماتریس دوم در نرم افزار دوم می توانید نرخ ناسازگاری پرسشنامه خود را بدست آورید.

نرم افزار دیگری در حال طراحی است که کلیه محاسبات به صورت یکجا انجام می شود در این نرم افزار با وارد کردن پرسشنامه مقایسه زوجی قطعی، این پرسشنامه به صورت اتوماتیک بر اساس جدول تبدیل مشخصی به پرسشنامه مقایسه زوجی فازی تبدیل شده و سپس نرم افزار به صورت اتوماتیک حدهای میانی و حدهای پایین و بالا را تفکیک کرده و دو ماتریس مستقل را تهیه و نرخ ناسازگاری آن را محاسبه می کند(هر زمان این نسخه طراحی شود به صورت رایگان در اختیار خریداران نسخه فعلی قرار داده می شود).

 فیلم آموزش نحوه حل یک مثال کاربردی با استفاده از نرم افزار

برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید

نرم افزار محاسبه نرخ ناسازگاری به روش گوگوس و بوچر (Gogus and Boucher)- نرم افزار محاسبه نرخ ناسازگاری به روش گوگوس و بوچر (Gogus and Boucher)- نرم افزار محاسبه نرخ ناسازگاری به روش گوگوس و بوچر (Gogus and Boucher)- نرم افزار محاسبه نرخ ناسازگاری به روش گوگوس و بوچر (Gogus and Boucher)-  نرم افزار گوگوس و بوچر -نرم افزار Gogus and Boucher –