نرم افزار سوآرا (SWARA)

این نرم افزار توسط تیم مشاوره مدیریت و با هدف کمک به دانشجویان و پژوهشگران تهیه شده است

از آنجایی که خطی مشی تیم مشاوره مدیریت آموزش دانشجویان و پژوهشگران و توانمند کردن آنها برای انجام فعالیت­ های پژوهشی خود می ­باشد. بنابراین تیم مشاوره مدیریت برای خریداران محصولات خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه مربوط به فایل خریداری شده استفاده نمایند.

  • هزینه تدریس و مشاوره هر جلسه توسط مدرسان (لیست اساتید تیم مشاوره مدیریت) تیم مشاوره مدیریت در حدود 100 هزار تومان می باشد در حالی که شما با خرید این محصول می­ توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در مورد روش سوآرا(SWARA) استفاده نمایید(هدف تیم مشاوره مدیریت آموزش و توانمند کردن شما می باشد تا بتوانید مسائل خود را خودتان حل نمایید).
  • شما اگر بخواهید تحلیل مساله خود را به فرد یا سازمان­ های دیگر واگذار کنید باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید در حالی که خود شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی کلیه مسائل خود را در طول تحصیل و پس از آن حل نمایید. 
  • روش آراس(ARAS) به گونه ای در اکسل کد گذاری شده است که با وارد کردن داده های جدول تصمیم مساله خود در عرض چند ثانیه کلیه محاسبات به صورت اتوماتیک انجام می شود.
  • کار با نرم افزار نیاز به هیچ گونه آموزشی ندارد. در ادامه فیلمی از نحوه حل یک مثال با استفاده از نرم افزار ارائه شده است.
  • نرم افزار تنها بر روی یک سیستم فعال می شود(در صورت نصب مجدد ویندوز، نرم افزار مجددا قابل نصب است).
  • نرم افزار قادر به حل مسائل تا ابعاد 50 در 50 می باشد(تعداد 50 گزینه و تعداد 50 شاخص یا معیار)
  • تجریه چندین ساله اساتید و کارشناسان تیم مشاوره مدیریت نشان داده است که مسائلی که در مقالات و پایان نامه ها مطرح می شود ابعادی کمتر از 50 دارند بنابراین شما هرگز با مسائلی بزرگتر از این ابعاد مواجه نخواهید شد).
  • در صورت ارائه نسخه جدید نرم افزار، نسخه جدید به صورت رایگان در اختیار خریداران نسخه قبلی قرار خواهد گرفت.

 فیلم آموزش نحوه حل یک مثال کاربردی با استفاده از نرم افزار

فیلم آموزشی بالا را می توانید با کیفیت عالی از اینجا دانلود نمایید

در صورت نیاز به مشاوره، آموزش و یا تحلیل داده های خود با روش سوآرا(SWARA) یا سایر روش های تصمیم گیری به بخش ارتباط با ما مراجعه فرمایید

نرم افزار آراس- نرم افزار آراس- نرم افزار آراس- نرم افزار آراس- نرم افزار آراس- نرم افزار ARAS- نرم افزار ARAS- نرم افزار ARAS- نرم افزار ARAS – نرم افزار اراس