دانلود نرم افزار سوپر دسیژن(Super Decision)

راهنمای دانلود و نصب نرم افزار سوپر دسیژن(Super Decision)

گام ۱) مراجعه به سایت  www.superdecisions.com

گام ۲) ثبت نام در سایت: برای ثبت نام در سایت در صفحه اصلی سایت در قسمت بالا و سمت راست بر روی گزینه Login/Subscribe Today همانند شکل زیر کلیک کنید.

در پنجره باز شده همانند زیر بر روی قسمت Create one today کلیک کنید تا وارد بخش ثبت نام در سایت شوید.

در پنجره ثبت نام همانند شکل زیر اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید و سپس بر روی قسمت Register کلیک کنید.

نکته: پسورد انتخاب شده حداقل باید شامل 6 کاراکتر باشد و همچنین حتما باید شامل عدد، حروف بزرگ و حروف کوچک باشد.

گام۳) وارد شدن به سایت: پس از ثبت نام در سایت در صفحه اصلی سایت مجددا از قسمت بالا و سمت راست بر روی گزینه Login/Subscribe Today  کلیک کنید و اینبار در پنجره باز شده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی قسمت login کلیک کنید تا وارد سایت شوید.

نکته: پس از کلیک بر روی دکمه login ممکن است وارد بخش اطلاعات شخصی شوید و در سمت راست به شما پیغام خطای تولد یا … دهد. در صورتی که در گوشه سمت راست و بالای صفحه عبارت welcome همراه نام کاربری خود را مشاهده می کنید به مفهوم این است که شما وارد سایت شده اید در اینصورت به گام بعد بروید.

گام۴) وارد شدن به صفحه دانلود نرم افزار. پس از وارد شدن در سایت بر روی قسمت  DOWNLOADS  همانند شکل زیر کلیک کنید تا به صفحه دانلود نرم افزار هدایت شوید.

گام4) انتخاب ورژن نرم افزار: در صفحه مخصوص DOWNLOADS  ها که در شکل زیر مشاهده می کنید با توجه به نوع سیستم عامل خود (Windows  یا Mac) و همچنین ورژن مورد نظر خود (ورژن 2.8 یا 3.0) بر روی قسمت مورد نظر کلیک کنید تا وارد صفحه دانلود آن ورژن شوید.

نکته: در صورتی که قبلا با نسخه قبلی نرم افزار کار کرده باشید ورژن 2.8 را دانلود کنید زیرا دقیقا همانند نسخه قبلی می باشد. اما سایت سوپر دسیژن بعد از تغییراتی که در سایت خود داده است نسخه جدیدی از نرم افزار را با ورژن 3.0 ارائه کرده است. نحوه ساخت مدل و تعیین روابط در نسخه جدید نسبت به نسخه قبل تفاوت دارد و با توجه به اینکه هنوز فایل آموزشی برای نسخه 3.0 ارائه نشده است بهتر است از همان نسخه 2.8 استفاده کنید.

نکته: با فرض اینکه ما ورژن 2.8 و همچنین نسخه ویندوز را انتخاب کنیم و بر روی قسمت here مقابل آن کلیک کنیم وارد صفحه مخصوص دانلود نسخه مورد نظر همانند شکل زیر خواهیم شد.

نکته: همانطور که در شکل زیر مشاهده می شود می توانیم نرم افزار را با توجه به نوع ویندوز (ویندوز 7 یا 10) دانلود کنید. 

نکته: پس از اینکه نرم افزار را دانلود و نصب کردید آیکون نرم افزار بر روی دسکتاپ ایجاد می شود. با کلیک بر روی آن نرم افزار اجرا می شود ولی هنگام باز شدن از شما سریال نرم افزار را می خواهد. همانطور که در شکل زیر مشخص شده است شماره سریال فعالسازی خود را کپی و وارد نرم افزار کنید.

نکته: شماره سریال نرم افزار تنها برای چندین ماه فعال است و بعد از غیر فعال شدن نرم افزار دوباره به سایت مراجعه کرده و وارد سایت شده و سپس مراحل را طی کرده و وارد صفحه دانلود نسخه موردنظر همانند شکل بالا شوید در این صفحه دیگر نیازی به دانلود نرم افزار نیست فقط سریال فعالسازی را کپی و وارد نرم افزار کنید.

 

دانلود مستقیم نرم افزار سوپر دسیژن برای ویندوز 10

 

در صورت نیاز به تجزیه و تحلیل داده های خود با نرم افزار سوپر دسیژن یا اکسپرت چویس یا سایر روش های تصمیم گیری چندشاخصه با بهترین کیفیت به بخش ارتباط با ما مراجعه فرمایید