نرم افزار تاپسیس فازی Fuzzy Topsis

این نرم افزار توسط تیم مشاوره مدیریت و با هدف کمک به دانشجویان و پژوهشگران تهیه شده است

از آنجایی که خطی مشی تیم مشاوره مدیریت آموزش دانشجویان و پژوهشگران و توانمند کردن آنها برای انجام فعالیت­ های پژوهشی خود می ­باشد. بنابراین تیم مشاوره مدیریت برای خریداران محصولات خود این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه مربوط به فایل خریداری شده استفاده نمایند.

  • هزینه تدریس و مشاوره هر جلسه توسط مدرسان (لیست اساتید تیم مشاوره مدیریت) تیم مشاوره مدیریت در حدود 100 هزار تومان می باشد در حالی که شما با خرید این محصول می­ توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در مورد روش تاپسیس فازی(Fuzzy Topsis) استفاده نمایید(هدف تیم مشاوره مدیریت آموزش و توانمند کردن شما می باشد تا بتوانید مسائل خود را خودتان حل نمایید).
  • شما اگر بخواهید تحلیل مساله خود را به فرد یا سازمان­ های دیگر واگذار کنید باید هزینه زیادی را پرداخت نمایید در حالی که خود شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی کلیه مسائل خود را در طول تحصیل و پس از آن حل نمایید. 
  • روش تاپسیس فازی(Fuzzy Topsis) به گونه ای در اکسل کد گذاری شده است که با وارد کردن داده های جدول تصمیم مساله خود بصورت اتوماتیک کلیه محاسبات انجام می شود.
  • کار با نرم افزار نیاز به هیچ گونه آموزشی ندارد. در ادامه فیلمی از نحوه حل یک مثال با استفاده از نرم افزار ارائه شده است.
  • نرم افزار تنها بر روی یک سیستم فعال می شود(در صورت نصب مجدد ویندوز، نرم افزار مجددا قابل نصب است).
  • نرم افزار قادر به حل مسائل تا ابعاد 40 در 40 می باشد(تعداد 40 گزینه و تعداد 40 شاخص یا معیار)
  • تجریه چندین ساله اساتید و کارشناسان تیم مشاوره مدیریت نشان داده است که مسائلی که در مقالات و پایان نامه ها مطرح می شود ابعادی کمتر از 40 دارند بنابراین شما هرگز با مسائلی بزرگتر از این ابعاد مواجه نخواهید شد).
  • در صورت ارائه نسخه جدید نرم افزار، نسخه جدید به صورت رایگان در اختیار خریداران نسخه قبلی قرار خواهد گرفت.
  • یکی از مزایای نرم افزار این است که طیف فازی که توسط آن نظرات خبرگان به داده های فازی تبدیل می شود قابل ویرایش توسط شماست و شما می توانید طیف مورد نظر خودتان را وارد نرم افزار کنید

 فیلم آموزش نحوه حل یک مثال کاربردی با استفاده از نرم افزارهای فازی (فیلم آموزش نرم افزارهای ویکور فازی، تاپسیس فازی و SAW فازی دقیقا یکی می باشد بنابراین با مشاهده فیلم زیر ویژگی های هر سه نرم افزار را مشاهده خواهید نمود)

در صورت نیاز به مشاوره، آموزش و یا تحلیل داده های خود با روش تاپسیس فازی(Fuzzy Topsis) یا سایر روش های تصمیم گیری به بخش ارتباط با ما مراجعه فرمایید

نرم افزار تاپسیس فازی– نرم افزار تاپسیس فازی- نرم افزار تاپسیس فازی- نرم افزار تاپسیس فازی- نرم افزار Fuzzy Topsis- نرم افزار Fuzzy Topsis- نرم افزار Fuzzy Topsis- نرم افزار Fuzzy Topsis-  Fuzzy Topsis Solver- Fuzzy Topsis Solver- Fuzzy Topsis Solver