راهنمای اعمال تخفیف

نکته: تنها مرجع رسمی خرید محصولات تیم مشاوره مدیریت سایت goldenchance.ir می باشد.

گام های اعمال تخفیف:

گام1) ابتدا محصول یا محصولات آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی آن کلیک کنید تا وارد برگه معرفی محصول شوید. در صفحه معرفی محصول می توانید ویژگی های محصول را مشاهده کنید. برای مثال ما بر روی نرم افزار ویکور فازی (Fuzzy Vikor Solver) کلیک می کنیم.

گام2) در گام بعد بر روی قسمتی که مشخص شده جهت دریافت محصول کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت همانند زیر شوید(در این مرحله از سایت تیم مشاوره مدیریت(mcteam.ir) وارد سایت فروشگاهی goldenchance.ir می شوید).

گام3) در این صفحه بر روی قسمت آبی رنگ(79000تومان-خرید) همانند شکل بالا کلیک کنید تا وارد مرحله پرداخت همانند شکل زیر شوید.

گام4) در شکل بالا برای اعمال تخفیف بر روی نوشته ی مقابل کد تخفیف دارید؟ (یعنی برای وارد کردن کلیک کنید) کلیک کنید تا محل درج کد تخفیف را مشاهده کنید سپس همانند زیر ابتدا کد تخفیف را وارد کرده و سپس بر روی اعمال کلیک کنید.

گام5) با اعمال کد تخفیف مبلغ کل که مشاهده می کنید شامل تخفیف شده و به میزان مشخص شده همانند زیر کاهش می یابد. همانطور که مشاهده می شود قیمت مشمول 50 درصد تخفیف شده است.

با اعمال شدن تخفیف ابتدا سایر اطلاعات لازم شامل ایمیل و نام را وارد کرده و سپس بر روی خرید کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت همانند شکل زیر شوید.

در این پنجره اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید پس از پرداخت لینک دانلود محصول برای شما قابل مشاهده خواهد شد. همچنین یک لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

موفق و پیروز باشید