طرح ویژه خرید محصولات تیم مشاوره مدیریت

تاریخ این طرح گذشته است در صورت ارائه هر گونه تخفیف از طریق کانال گروه تیم مشاوره مدیریت اطلاع رسانی خواهد شد

برای عضویت در کانال تلگرام تیم مشاوره مدیریت اینجا کلیک کنید

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

تیم مشاوره مدیریت در راستای هدف اصلی خود که فراهم کردن خدمات و محصولات آموزشی برای دانشجویان و پژوهشگران به منظور توانمند کردن کردن آنها برای انجام فعالیت های علمی و پژوهشی خود می باشد، محصولات خود را با شرایط ویژه ارائه کرده است.

طرح شماره 1، در این طرح شما می توانید تمام نرم افزارهای تصمیم گیری چندشاخصه تیم مشاوره مدیریت را به صورت کاملا رایگان به ازای دریافت یک نرم افزار دریافت کنید(این طرح تنها تا پایان شهریور ماه 1397 فعال می باشد).

برای مشاهده جزئیات کامل این طرح لطفا اینجا کلیک کنید تا وارد کانال تلگرام تیم مشاوره مدیریت شوید

در صورت نداشتن تلگرام بر روی لینک زیر کلیک کنید

برای استفاده از این طرح و مشاهده نرم افزارها اینجا کلیک کنید

طرح شماره 2: کسانی که تنها به یک یا چند نرم افزار از مجموعه نرم افزارهای تیم مشاوره مدیریت نیاز دارند یا به محصولات دیگر تیم مشاوره مدیریت از جمله پرسشنامه، ترجمه مقالات یا نمونه فصل چهار پایان نامه و … نیاز دارند می توانند آنها را با تخفیف خریداری کنند.

برای دریافت کد تخفیف ابتدا عضو کانال تلگرام شده و سپس با کلیک بر روی بخش اطلاعات کانال(عنوان کانال) می توانید کد تخفیف را مشاهده کنید(هر ماه یک کد تخفیف جدید با درصد تخفیف متفاوت قرار داده می شود)

برای مشاهده نحوه استفاده از کد تخفیف اینجا کلیک کنید

دانشجویان رشته های مدیریت و مهندسی صنایع حتما در طول تحصیل و بعد از آن(در دانشگاه و محیط کار) با روش های تصمیم گیری چندشاخصه سر و کار خواهند داشت بنابراین با استفاده از این نرم افزارها در مهمترین سرمایه خود یعنی زمان صرفه جویی کنید. با این نرم افزارها در چند ثانیه قادر به حل مسائل خود خواهید بود.

کسانی که نیاز به محصولات ما داشته اند، این محصولات را با قیمت اصلی خود خریداری کرده اند، همانطور که ممکن است بسیاری از شما تا کنون برخی از محصولات ما را با قیمت اصلی خریداری کرده باشید. بنابراین اگر احتمال هم می دهید که به این نرم افزارها یا محصولات در آینده و ترم های بعد نیز نیاز خواهید داشت توصیه می کنم اکنون از این طرح استفاده نمایید. زیرا بعدا مجددا باید با قیمت اصلی آنها را خریداری نمایید.

با عضویت در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام تیم مشاوره مدیریت از آموزش ها، محصولات، نرم افزارها و تخفیف های ویژه تیم مشاوره مدیریت با خبر شوید

برای عضویت در کانال تیم مشاوره مدیریت اینجا کلیک کنید

برای عضویت در صفحه اینستاگرام تیم مشاوره مدیریت اینجا کلیک کنید