دانلود نرم افزار سوپر دسیژن(Super Decision)

راهنمای دانلود و نصب نرم افزار سوپر دسیژن(Super Decision)

گام ۱) مراجعه به سایت  www.superdecisions.com.

گام ۲) ثبت نام در سایت. برای ثبت نام در سایت بر روی بخش Register همانطور که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کنید یا از منوی Get it در بالای سایت بر روی بخش Register کلیک کنید. در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را وارد و بر روی Register کلیک کنید.

گام۳) وارد شدن به سایت. پس از ثبت نام در سایت از طریق بخش Login همانطور که در شکل زیر مشخص است با استفاده از نام کاربری و پسورد وارد سایت شوید(یا از طریق منوی Get it در بالای سایت بر روی بخش Login کلیک کنید).

گام۴) وارد شدن به صفحه دانلود نرم افزار. پس از وارد شدن به سایت از طریق بخش Download همانطور که در شکل زیر مشخص شده است به صفحه دانلود مراجعه فرمایید(یا از طریق منوی Get it در بالای سایت بر روی بخش Download کلیک کنید).

1001

گام۵) دانلود نرم افزار. در صفحه دانلود با انتخاب I agree (توافق با لایسن) و همچنین مشخص کردن نوع سیستم خودتان(ویندوز۷، ویندوز ۱۰ و … ) بر روی بخش Download Now‌ کلیک کرده تا نرم افزار Super Decision دانلود شود. در شکل زیر صفحه مخصوص دانلود را درحالی که  ویندوز ۱۰ انتخاب شده است مشاهده می کنید.

2001

گام۶) نصب نرم افزار . فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کرده و سپس بر روی فایل install.exe کلیک کرده تا پنجره ای همانند شکل زیر باز شود. در پنجره باز شده بر روی Next کلیک می کنیم تا فرآیند نصب را انجام دهیم(مراحل نصب شامل دو بار کلیک بر روی Next و بعد کلیک بر روی Instal و در گام بعد کلیک بر روی Yes و در نهایت فرآیند نصب تمام شده و بر روی دکمه Finish‌ کلیک می کنیم).

%d9%86%d8%b5%d8%a8

پس از نصب نرم افزار تصویر زیر بر روی صفحه دستکتاپ نمایش داده می شود که به معنی نصب نرم افزار می باشد.

111111111

گام۷) فعال سازی نرم افزار. پس از نصب نرم افزار پیامی داده می شود مبنی بر اینکه نرم افزار نیازمند شماره سریال می باشد. برای فعال سازی باید شماره سریال(Serial Number) را وارد نرم افزار می کنیم تا نرم افزار فعال شود.

گام۸) دریافت شماره سریال(Serial Number). برای دریافت شماره سریال مجددا به سایت سوپر دسیژن مراجعه فرمایید. در سایت در همان صفحه Download  که در گام ۵ ارائه شد بر روی بخش Serial Number همانند شکل زیر کلک کنید.

3001

با کلیک بر روی بخش Serial Number وارد صفحه ای می شوید که به صورت زیر می باشد. در این صفحه به شما شماره سریالی داده می شود که در شکل زیر مشخص شده است. این شماره سریال را کپی و در نرم افزار وارد می کنیم. با این کار نرم افزار فعال می شود.

6001

در صورتی که نرم افزار را از سایت های دیگری دانلود کرده اید و یا از قبل داشته اید و اکنون تنها شماره سریال فعالسازی را می خواهید می توانید به سایت سوپر دسیژن مراجعه کرده و با یوزر و پسود خود وارد سایت شوید سپس در همان صفحه اول بر روی Get Serial Number کلیک کرده (یا از طریق منوی Get it در بالای سایت بر روی بخش Get Serial Numberکلیک کنید) تا وارد صفحه ای همانند شکل بالا شوید در این صفحه همانند شکل می توانید شماره سریال را کپی و در نرم افزار قرار دهید.

نکته: شماره سریال نرم افزار تنها برای مدتی فعال است و بعد از غیر فعال شدن نرم افزار دوباره به سایت مراجعه کرده و همانند روش گفته شده شماره سریال جدیدی دریافت کنید.