درباره ما

درباره ما

تیم مشاوره مدیریت از تعدادی از فارغ التحصیلان و دانشجویان مقطع دکترای رشته مدیریت دانشگاه های برتر کشور و با هدف مشاوره، آموزش و راهنمایی مباحث مربوط به حوزه های مدیریتی تشکیل شده است.

توجه داشته باشید که تیم مشاوره مدیریت به هیج وجه پایان نامه انجام نمی دهد، بنابراین لطفا درخواست ننمایید!!!!!!!

تیم مشاوره مدیریت معتقد است که دوره انجام پایان نامه فرصتی است برای دانشجویان تا در یک حوزه خاص و مورد علاقه خود از توانایی لازم برخوردار شده و تخصص لازم را در آن حوزه کسب کنند شاید همین توانایی و تخصص زمینه تحصیل شغل آینده آنها باشد. به همین منظور توصیه ما به دانشجویان این است که پایان نامه و فعالیت های خود را خودشان انجام دهند. از طرف دیگر موسسات و سایت هایی هم که اقدام به انجام پایان نامه می­ کنند کاری جزء کپی کردن کارهای دیگران انجام نمی دهند.

اما از آنجایی که ممکن است دانشجویان در مراحل انجام فعالیت های خود بنا به دلایلی (همانند نیاز به استفاده از نرم افزارها و مفاهیم رشته های مدیریتی توسط دانشجویان رشته های دیگر که دوره های آنها را نگذرانده اند، ضعف سیستم آموزشی دانشگاه در آموزش مناسب مفاهیم و نرم افزارهای ضروری دانشجویان در طول تحصیل، عدم راهنمایی مناسب اساتید راهنما و مشاور  و دلایلی از این قسم) با مشکلاتی مواجه شوند که خارج از توان آنها باشد و نیازمند مشاوره، آموزش و راهنمایی باشند تیم مشاوره مدیریت آماده همکاری می باشد.

تیم مشاوره مدیریت با جذب بهترین ها به دنبال ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد

تیم مشاوره مدیریت

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاهی بنویسید